Trans Speed
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY SPEDYCJA LOGISTYKA

Usługi transport miedzynarodowy i spedycja

Spedycja, transport, logistyka

Zaliczamy się do ogólnopolskiej bazy pojazdów świadczący usługi spedycji, transportu, logistyki. Dysponujemy własną flotą pojazdów ciężarowych. Do zaoferowania mamy kompetentny zespół profesjonalistów, składający się ze spedycji, logistyki, sprawdzonych kierowców. Zespół spedycji, logistyki zajmuje się wszelkimi formalnościami, pomaga w zgromadzeniu dokumentów, zajmuje się planowaniem najbardziej optymalnej trasy i kontrolowaniem sprawnego dostarczenia towaru.

Transport krajowy

Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski. Naszymi klientami są firmy lokalne, a także przedsiębiorstwa w zasięgu ogólnopolskim. Najwyższa jakość świadczona przez naszą firmę plasuje nas wśród najlepszych, rzetelnych firm świadczących usługi spedycyjne, transportowe.

Transport zagraniczny, transport międzynarodowy

W skład naszych usług wchodzi również transport zagraniczny. Usługi spedycyjne, transportowe świadczymy w całej Unii Europejskiej. Zapewnimy transport do dowolnego miejsca w Europie. Codziennie nasze pojazdy pokonują tysiące kilometrów, aby dowieźć powierzony nam ładunek.

Transport chłodniczy, transport żywności

W skład naszego taboru wchodzą specjalistyczne naczepy typu chłodnia do przewozu żywności w kontrolowanej temperaturze. Naczepy jak również kierowcy posiadają certyfikaty i badania niezbędne do przewozu żywności.